مشاهده کردن معرفی زندگی زنانه سبک زندگی

مشاهده کردن: معرفی زندگی زنانه سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیش‌بینی سایت ایتالیایی از شگفتی‌ساز شدن کشور عزیزمان ایران در جام جهانی

یک سایت ایتالیایی پیش‌بینی کرد، تیم‌های ملی کشور عزیزمان ایران و مکزیک شگفتی‌ساز جام جهانی روسیه لقب گیرند. 

پیش‌بینی سایت ایتالیایی از شگفتی‌ساز شدن کشور عزیزمان ایران در جام جهانی

آینده نگری سایت ایتالیایی از شگفتی ساز شدن کشور عزیزمان ایران در جام جهانی

عبارات مهم : ایران

یک سایت ایتالیایی آینده نگری کرد، تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و مکزیک شگفتی ساز جام جهانی روسیه لقب گیرند.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اینترنتی داریو اسپورتیو، جام جهانی فوتبال، تابستان پیش رو در کشور روسیه برگزار می شود و از همین حالا تب این مسابقه ها دنیا را فرا گرفته و علاقمندان به فوتبال تیم قهرمان، پدیده و عالی ترین بازیکن جام را آینده نگری می کنند و صحبت هایی راجع به این که کدام تیم قهرمان جام جهانی می شود، وجود دارد.

پیش‌بینی سایت ایتالیایی از شگفتی‌ساز شدن کشور عزیزمان ایران در جام جهانی

روسیه که قبلا المپیک ۱۹۸۰ را میزبانی کرده هست، در حال حاضر میزبانی مناسبت بزرگی را بر عهده دارد. جام جهانی ۱۴ ژوئن در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو شروع می شود و ۳۲ تیم برتر دنیا از قاره های متفاوت از هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می روند تا قهرمانی این دوره از مسابقه ها روز پانزدهم جولای در همان ورزشگاه مشخص شود.

به نظر می رسد یکی از تیم هایی که توان شگفتی در جام جهانی را دارد مکزیک باشد که می تواند در این دوره تا مراحل نهایی خود را برساند. آن ها تیم بسیار خوبی را در اختیار دارند که از نظر تکنیکی از سطح بالایی برخوردارند.

یک سایت ایتالیایی پیش‌بینی کرد، تیم‌های ملی کشور عزیزمان ایران و مکزیک شگفتی‌ساز جام جهانی روسیه لقب گیرند. 

دیگر تیمی که توان شگفتی سازی در جام جهانی روسیه را دارد تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران هست، تیمی که بعد از تیم ملی فوتبال برزیل جواز حضور در جام جهانی روسیه را به دست آورد. کشور عزیزمان ایران البته تاریخ خیلی موفقی در فوتبال ندارد. قهرمان سه دوره جام ملت های آسیا در چهار دوره جام جهانی حاضر بوده هست. آن ها تحت هدایت کارلوس کی روش توانستند عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. یکی از ستاره های جوان ایرانی در این تیم سردار آزمون است که در تیم روبین کازان فعالیت می کند و در همین سن کم بیش از ۲۰ گل جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به ثمر رسانده هست. کشور عزیزمان ایران اگر در گروه خوبی قرار گیرد می تواند شگفتی ساز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | ایرانی | فوتبال | قهرمان | ورزشگاه | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz