مشاهده کردن معرفی زندگی زنانه سبک زندگی

مشاهده کردن: معرفی زندگی زنانه سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش به مردم دروغ نگوید و آمار بازیکنان را منتشر کند/ مربیان ایرانی چیزی کم ندارند ، قلعه‌نویی

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی در گفت وگو با رادیو جوان در خصوص شکست تیم فوتبال ذوب آهن برابر الدحیل اظهار داشت: نمی دانم این عنوان را درست می گویم یا نه ولی به

کی‌روش به مردم دروغ نگوید و آمار بازیکنان را منتشر کند/ مربیان ایرانی چیزی کم ندارند ، قلعه‌نویی

قلعه نویی: کی روش به مردم دروغ نگوید و آمار بازیکنان را منتشر کند/ مربیان ایرانی چیزی کم ندارند

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی ذوب آهن بار دیگر به انتقاد از کی روش و صحبت هایش پرداخت.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی در گفت وگو با رادیو جوان در خصوص شکست تیم فوتبال ذوب آهن برابر الدحیل اظهار داشت: نمی دانم این عنوان را درست می گویم یا نه ولی به قول آقای برانکو هنگامی که توپ ها داخل گل نمی رود تیم به مسئله می خورد.به قول این مربی یا اگر اشتباه نکنم کارلو آنچلوتی که کتابش را خوانده ام ما روز گذشته تنبیه شدیم. امیدوارم من اشتباه کرده باشم ولی داور 2 پنالتی جهت ما نگرفت و حتی در نیمه اول می توانست گلر حریف را اخراج کند هر چند این را هم باید کارشناسان نظر بدهند.از طرفی انصافا فرزند های ما ایثار می کنند چون مدیریت و کادر فنی ما انصافا خیلی زحمت می کشند و با این شرایط سخت کار را تا اینجا جلو برده اند.

وی با اشاره به نحوه افزایش ذوب آهن گفت: ما فقط باید مساوی کنیم البته اعتقاد دارم کشورهایی مثل قطر دیگر در فضای تبانی و این پرسشها نیستند، البته پرسشها بیرون از زمین وجود دارد نه اینکه نباشد ولی چون ناظر وجود دارد چندان جدی وارد این پرسشها نمی شوند.

کی‌روش به مردم دروغ نگوید و آمار بازیکنان را منتشر کند/ مربیان ایرانی چیزی کم ندارند ، قلعه‌نویی

سرمربی ذوب آهن در خصوص بیانات کی روش و آمادگی بازیکنان داخلی گفت:خوشبختانه فوتبال علمی شده است و می شود با GPS همه چیز را به مردم نشان داد. به مردم نباید دروغ گفت، کی روش می تواند آمار GPS ها را که بر اساس استاندارد روز است از کلوب ها بگیرد و تفاوت آنها و بازیکنان لژیونر را به مردم نشان بدهد. ما قبل از حضور کی روش بازیکنانی داشتیم مثل هاشمیان، مهدوی کیا، آندو تیموریان و … که در اروپا بازی می کردند. به عنوان نمونه مهدوی کیا در هامبورگی بازی می کرد که جزو عالی ترین های آلمان بود نه این تیم هامبورگ فعلی. جالب است بازیکنان لژیونر فعلی ما در لیگ های چندان معتبری بازی نمی کنند که اینگونه در موردشان صحبت می شود بعد بهتر است آمارها را به مردم نشان بدهیم.

وی افزود: من هر لحظه گفتم کی روش از نظر فنی و وزنی جهت ما خوب بوده ولی قبل از حضور کی روش ما بازیکنان زیادی داشتیم که در اروپا بازی می کردند. همین آقای کی روش سوار هواپیمای داخلی نمی شود ولی کشور ما قبلا صاحب عالی ترین ایرلاین ها بوده هست. این مدل گفتمان ها و صحبت ها در مورد مربیان داخلی خوب نیست، به هر حال ما هم خارج از کشور می رویم و خیلی مردم را دیده ایم، می دانیم که ایرانیان باهوش هستند و از نظر ظاهر و کلاس جزو 20 کشور اول دنیا هستیم. به عنوان نمونه سردار آزمون را اکبر محمدی در 15 سالگی به من معرفی کرد و من با خودم او را به ترکیه بردم! حتی ساکت مدیر آن وقت سپاهان به من گفت او خیلی فرزند است اگر می شود وی را به ترکیه نبریم.پس بنابراین مربیان ایرانی چیزی کم ندارند و درست نیست در مورد آنها اینگونه صحبت شود.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی در گفت وگو با رادیو جوان در خصوص شکست تیم فوتبال ذوب آهن برابر الدحیل اظهار داشت: نمی دانم این عنوان را درست می گویم یا نه ولی به

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: من اعتقاد دارم ما از نظر نیروی انسانی در دنیا جزو چند کشور اول هستیم. همین اصغر فرهادی ها را ببینید. من در کمیسیون اصل 90 هم این حرفها را زده ام. هنگامی که می بینم جهت استقلال 80 هزار تماشاگر می آید لذت می برم. زمانی که این پول ها نبود به عنوان نمونه پورحیدری تیمی را با 5 میلیون قهرمان آسیا کرد.ما 10 سال است می گوییم استقلال و پرسپولیس و فوتبال را وقت بدانید.خوشبختانه نگرش نسبت به فوتبال در حال عوض کردن کردن هست. من عاشق ملوان هستم، 2 ماه در آنجا زندگی کردم و هنگامی که مردم انزلی را دیدم گریه کردم و در آنجا حتی یک کانکس جهت تیم پزشکی آنها خریدم. جالب است در مازندران با آن شرایط آب و هوایی چمن مصنوعی داریم.

قلعه نویی در آخر گفت: این برنامه را کی روش ریخته و بارها آقای فتاحی گفته برنامه با نظر کی روش بسته شده است هست. او حالا احساس کرده همه چیز با جلسه حل می شود و به نظر من با گفتمان همه چیز حل می شود و امیدوارم خودش راه حلی مناسب پیدا کند.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | بازیکنان | سرمربی تیم ذوب آهن | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz