مشاهده کردن معرفی زندگی زنانه سبک زندگی

مشاهده کردن: معرفی زندگی زنانه سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات راز اختلاف کی‌روش و برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ وقت آن رسیده تا فدراسیون فوتبال به عنوان مرجع قدرت یک بار جهت هر لحظه اختلافات برانکو و کی روش را حل کند. قبل از جام جهانی به نظر می رسید دو

راز اختلاف کی‌روش و برانکو

راز اختلاف کی روش و برانکو

عبارات مهم : ایران

مربی پرسپولیس و تیم ملی مشکلی با هم نداشتند.

به گزارش خبرآنلاین؛ وقت آن رسیده تا فدراسیون فوتبال به عنوان مرجع قدرت یک بار جهت هر لحظه اختلافات برانکو و کی روش را حل کند. قبل از جام جهانی به نظر می رسید دو طرف دیگر به کنایه های هم عادت کرده اند ولی به محض اتمام جام جهانی دعواها شروع شد و حتی به رسانه های خارجی کشیده شد.

بی شک اختلاف این دو به ضرر فوتبال کشور عزیزمان ایران است و باید پرسید چه افرادی هستند که از این اختلاف سود می برند؟ برانکو مشکلی با کی روش نداشت و این دو حتی یک بار در تمرین کشور عزیزمان ایران یکدیگر را ملاقات کردند. برانکو چند باری هم با اوسیانو دستیار کی روش دیدار و گفت و گو داشت. همه چیز عالی به نظر می رسید ولی مسئله دقیقا از روزی شروع شد که عده ای دوره افتادند و خود را دوستان نزدیک برانکو معرفی کردند و گفتند او به زودی جای کی روش را می گیرد.

راز اختلاف کی‌روش و برانکو

احتمالا خود برانکو در جریان این اتفاق نبود ولی دو فردی که دست به این اقدام زدند در واقع آتش اختلاف را برافروختند. به نظر می رسد تا زمانی که پای این افراد در ماجرا باز باشد اختلاف ها از بین نمی رود. فدراسیون بی شک باید چاره ای بیاندیشد و فکری کند. برانکو به طور کامل فکر تیم ملی را از سر خارج کرده و تمام تمرکزش روی پرسپولیس هست. کی روش هم قطعا با توجه به درگیری هایی که قبل از جام ملت ها دارد، دیگر نمی تواند زمانی جهت مسایل دیگر بگذارد.

واژه های کلیدی: ایران | اختلاف | برانکو | فوتبال | اختلافات | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz