مشاهده کردن معرفی زندگی زنانه سبک زندگی

مشاهده کردن: معرفی زندگی زنانه سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در نهایت همه تتلیتی می شوند ،یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است / عباس عبدی

معتقدم این کارها دردی را دوا نمی کند. اصلا نباید در ابتدا دنبال جذب آرا بود، این یک بحث ثانوی هست. یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنک

در نهایت همه تتلیتی می شوند ،یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است / عباس عبدی

عباس عبدی : در نهایت همه تتلیتی می شوند ،یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است

عبارات مهم : سیاسی

عباس عبدی : در نهایت همه تتلیتی می شوند ،یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است / رییسی و رسایی نمی توانند مطالبات تتلیتی ها را نمایندگی کنند/ اصولگرایان هویتشان را بازسازی کنند نه اینکه هویتشان را از دست بدهند /خدا عاقبتشان را به خیر کند

معتقدم این کارها دردی را دوا نمی کند. اصلا نباید در ابتدا دنبال جذب آرا بود، این یک بحث ثانوی هست. یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنکه هویت خودش را هم از دست بدهد تا جلب آرا کند چون در این صورت همان آرای پیشین خود را نیز از دست می دهد.

به گزارش نامه نیوز ؛بعد از انتخابات ریاست جمهوری نظر اکثریت تحلیلگران و فعالان سیاسی اصولگرا این بود که جهت پیروزی باید دنبال جذب آرای خاکستری بود و جهت نیل به این مقصود باید گفتمان سیاسی بازبینی شود. در مراسم یک سالگی «فارس پلاس (زیرمجموعه خبرگزاری فارس) شاهد حضور تتلو در ردیف اول و در کنار اشخاص سیاسی اصولگرا بودیم. ولی سئوال این است که جذب تتلو جهت اصولگرایان رأی خاکستری می شود یا خیر؟ عباس عبدی ضمن پاسخگویی به این سئوال، توصیه ای به اصولگرایان داشت که اول دنبال بازسازی هویت خود باشند نه آنکه هویت خود را از دست بدهند تا جذب آرا کنند.

در نهایت همه تتلیتی می شوند ،یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است / عباس عبدی

عباس عبدی در گفتگو با نامه در پاسخ به این سئوال که اصولگرایان جهت انتخابات مجلس دهم کلاه مخملی ها را جهت برنامه تبلیغاتی خود دعوت کردند و در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و بعد از آن نیز تتلو را آوردند به نظر شما آنها می توانند با این روش ها آرای خاکستری را به سمت خود جذب کنند؟ گفت: خدا سرانجام کسانی را بخیر کند که آرای خاکستری ارزش می خواهد تتلو و کلاه مخملی ها باشد.

وی افزود: نمی دانم آنجا اصلا کسی به این مباحث بطور جدی فکر می کند یا آنکه همین طور تتلو می آید و ردیف جلو می نشیند، کلاهش را هم کج می گذارد و خالکوبی هایش را بیرون می اندازد. من که دیروز تصویر مراسم را دیدم جا خوردم. به نظرم همه در نهایت تتلیتی می شوند و یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است.

معتقدم این کارها دردی را دوا نمی کند. اصلا نباید در ابتدا دنبال جذب آرا بود، این یک بحث ثانوی هست. یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنک

این تحلیلگر پرسشها سیاسی یادآور شد: اعتقاد دارم این کارها دردی را دوا نمی کند. اصلا نباید در ابتدا دنبال جذب آرا بود، این یک بحث ثانوی هست. یک گروه باید دنبال بازسازی هویت خودش در درجه اول باشد؛ نه آنکه هویت خودش را هم از دست بدهد تا جلب آرا کند چون در این صورت همان آرای پیشین خود را نیز از دست می دهد.

عبدی ادامه داد: در دنیای واقعی این طور نیست که آقای رسایی یا آقای رئیسی مطالبات تتلیتی ها را نمایندگی کنند. اگر می بینند بازیگران و صورت های معروف به دیدار آقای خاتمی می روند و احترام می گذارند، آن یک دلیلی دارد نه آنکه آقای خاتمی بخواهد فقط جهت جلب ارای آنها واکنش‌ها کند. این کار یک پایه تحلیلی و یک ایده ای پشت آن وجود دارد که در کارها اصولگرایان دیده نمی شود این افراد زیاد اقتضایی عمل می کنند تا تحلیلی.

در نهایت همه تتلیتی می شوند ،یک کلاه مخملی هم سرشان بگذارند تمام است / عباس عبدی

واژه های کلیدی: سیاسی | بازسازی | اصولگرایان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz