مشاهده کردن معرفی زندگی زنانه سبک زندگی

مشاهده کردن: معرفی زندگی زنانه سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی برجام توافق میان دو کشور نیست / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر در بحبوحه تهدیدهای دولت آمریکا علیه توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران (برجام) تأکید کرد که این توافق میان دو کشور من

برجام توافق میان دو کشور نیست / موگرینی

موگرینی: برجام توافق میان دو کشور نیست

عبارات مهم : ایران

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر در بحبوحه تهدیدهای دولت آمریکا علیه توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران (برجام) تأکید کرد که این توافق میان دو کشور منعقد نشده است.

به گزارش تسنیم، «فدریکا موگرینی»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، روز شنبه در بیانیه ای از برجام به عنوان توافقی «خوب و قدرتمند» یاد کرد و بار دیگر تأکید کرد که این توافق میان دو کشور منعقد نشده هست.

برجام توافق میان دو کشور نیست / موگرینی

شبکه خبری «ان بی سی نیوز» در گزارشی روز شنبه به بررسی ابعاد تصمیم احتمالی «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا جهت خروج از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران (برجام) پرداخته و نوشته که چنین اقدامی باعث انزوای آمریکا و اختلاف این کشور با متحدان اروپایی اش خواهد شد. رسانه آمریکایی نوشته، اتحادیه اروپا از این توافق پشتیبانی می کند.

در همین راستا، فدریکا موگرینی در بیانیه ای به ان بی سی نیوز گفت: «توافق ایران، توافقی خوب و قدرتمند است که در جهت منافع تمامی کشورها هست. برجام، توافقی میان دو کشور نیست- تعهدی است که جامعه بین المللی از یک سو و کشور عزیزمان ایران از سوی دیگر به آن متعهد شده است اند و قطعنامه شورای امنیت شرکت ملل از آن حمایت می کند.»

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر در بحبوحه تهدیدهای دولت آمریکا علیه توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران (برجام) تأکید کرد که این توافق میان دو کشور من

دولت «دونالد ترامپ» چند روز پیش به موجب تعهدات آمریکا در «برجام»، تحریم های هسته ای علیه کشور عزیزمان ایران را تعلیق کرد. تعلیق این تحریم ها، البته نشانگر سیاست کلی دولت آمریکا در قبال برجام نیست.

ترامپ، قرار است در گزارشی که در ماه اکتبر تقدیم کنگره آمریکا می کند، سیاستش در قبال توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران را مشخص کند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سیاست | آمریکا | آمریکایی | دونالد ترامپ | اتحادیه اروپا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz