مشاهده کردن معرفی زندگی زنانه سبک زندگی

مشاهده کردن: معرفی زندگی زنانه سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تلاش مي کنيم نقص هاي برجام را بر طرف کنيم / مشاور وزير خارجه آمريکا

به گزارش خبرگزاري صداوسيما به نقل از رادیو ملی آمریکا، مشاور ارشد وزیر امور خارجه آمریکا که سرپرستی مذاکره کنندگان آمریکایی در گفتگو با اروپایی ها راجع به توافق

تلاش مي کنيم نقص هاي برجام را بر طرف کنيم / مشاور وزير خارجه آمريکا

مشاور وزير خارجه آمريکا: تلاش مي کنيم نقص هاي برجام را بر طرف کنيم

عبارات مهم : ایران

به گزارش خبرگزاري صداوسيما به نقل از رادیو ملی آمریکا، مشاور ارشد وزیر امور خارجه آمریکا که سرپرستی مذاکره کنندگان آمریکایی در گفتگو با اروپایی ها راجع به توافق هسته ای را عهده دار است گفت: تلاش ما بر این است که نقص های توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران را برطرف کنیم.

تلاش مي کنيم نقص هاي برجام را بر طرف کنيم / مشاور وزير خارجه آمريکا

برایان هوک در گفتگو با رادیوی ملی آمریکا (NPR) گفت: تلاش ما بر این است که نقص های توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران را برطرف کنیم و در ماه های گذشته با انگلیس، فرانسه و آلمان راجع به دستیابی به یک توافق مکمل که پرسشها متعدد توافق فعلی را برطرف کند، گفتگو کرده ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که توافق مکمل به معنای پابرجا بودن توافق فعلی است یا اتفاق دیگری خواهد افتاد گفت: مدیر جمهور ترامپ آن را یک توافق مکمل توصیف کرده هست. اگر به تاریخچه کنترل تسلیحاتی نگاه کنید می بینید بسیار مرسوم بوده است که یک توافق موجود را بوسیله توافقی دیگر تکمیل کرده باشند.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما به نقل از رادیو ملی آمریکا، مشاور ارشد وزیر امور خارجه آمریکا که سرپرستی مذاکره کنندگان آمریکایی در گفتگو با اروپایی ها راجع به توافق

وی ادعا کرد کشور عزیزمان ایران سابقه مخفی نگاه داشتن برنامه تسلیحاتی خود را از جهانیان داشته است و ما معتقدیم برجام چنان که باید به دغدغه های ما در خصوص برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران نمی پردازد و از این رو به این نتیجه رسیدیم که باید به یک توافق تازه دست یابیم.

وی در پاسخ به این پرسش که ترامپ در دوازدهم مه چه تصمیمی راجع به موضع آمریکا راجع به برجام خواهد گرفت اظهار داشت: مدیر جمهور گفته است که هنوز در این خصوص تصمیمی نگرفته هست. وی دیروز با امانوئل مکرون، مدیر جمهور فرانسه، مذاکرات بسیار خوبی داشت. آن ها راجع به فراهم آوردن مقدمات امضای توافقی تازه که نگرانی های متعدد راجع به برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران را برطرف کند، صحبت کردند. به نظر من فرانسه و آمریکا راجع به اتخاذ موضعی قاطعانه تر از موضع قبلی اتفاق نظر دارند. هنوز کار های زیادی باید به انجام برسد و خیلی سریع است که بگوییم آیا به یک توافق دست خواهیم یافت یا خیر.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | فرانسه | آمریکا | فرانسه | آمریکایی | وزیر امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz