مشاهده کردن معرفی زندگی زنانه سبک زندگی

مشاهده کردن: معرفی زندگی زنانه سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی افزایش قیمت نفت ادامه یافت

قیمت نفت روز سه‌شنبه به دنبال اعتصاب صدها کارگر نفتی در نروژ و شدت یافتن نگرانی‌ها نسبت به کمبود عرضه، زیاد کردن یافت.

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

عبارات مهم : اعتصاب

قیمت نفت روز سه شنبه به دنبال اعتصاب صدها کارگر نفتی در نروژ و شدت یافتن نگرانی ها نسبت به کمبود عرضه، زیاد کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات نفت برنت ۲۵ سنت یا ۰.۳ درصد زیاد کردن یافت و به ۷۸.۳۲ دلار در هر بشکه رسید. قیمت نفت برنت روز دوشنبه ۱.۲ درصد افزایش کرده بود.

بهای معاملات آتی نفت سبک آمریکا ۱۷ سنت یا ۰.۲ درصد زیاد کردن یافت و به ۷۴.۰۲ دلار در هر بشکه رسید. قیمت نفت آمریکا روز دوشنبه با پنج سنت افزایش، در ۷۳.۸۵ دلار در هر بشکه بسته شده است بود.

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

صدها کارگر در بخش نفت و گاز نروژ بعد از این که پیشنهاد آنها جهت زیاد کردن دستمزد رد شد، روز سه شنبه دست به اعتصاب زدند که احتمالا بر تولید یک میدان شل تاثیر خواهد گذاشت. این اتفاق به اختلالاتی که در سایر مناطق تولیدکننده نفت در بحبوحه تنش ها در خاورمیانه وجود دارد اضافه خواهد شد.

آمریکا اعلام کرده می خواهد صادرات نفت کشور عزیزمان ایران که پنجمین تولیدکننده بزرگ دنیا است را تا نوامبر به صفر کم کردن دهد و تلاش می کند سایر تولیدکنندگان بزرگ را به زیاد کردن زیاد تولید وادار کند. اوپک و متحدانش مشمول بر روسیه ماه گذشته موافقت کردند جهت کنترل رشد بی رویه قیمت ها و جبران کم کردن تولید جهانی در کشورهایی مانند لیبی تولیدشان را زیاد کردن دهند.

قیمت نفت روز سه‌شنبه به دنبال اعتصاب صدها کارگر نفتی در نروژ و شدت یافتن نگرانی‌ها نسبت به کمبود عرضه، زیاد کردن یافت.

بازار نگرانی فزاینده ای پیدا کرده که اگر عربستان سعودی، کم کردن تولید کشور عزیزمان ایران را با عرضه زیاد جبران کند در این صورت ظرفیت شناور چندانی باقی نمی ماند و بازارها در برابر اختلالات عرضه غیرمنتظره آسیب پذیر خواهند شد.

بر اساس گزارش رویترز، رییس شرکت ملی نفت لیبی در بیانیه ای اعلام کرد: تولید نفت این کشور به دنبال تعطیلی بنادر نفتی از رکورد ۱.۲۸ میلیون بشکه در روز در فوریه به ۵۲۷ هزار بشکه در روز کم کردن یافته است.

در کانادا هم اختلالات عرضه تاسیسات نفت شنی سن کرود به ظرفیت ۳۶۰ هزار بشکه در روز، جریان نفت به کاشینگ اوکلاماها که هاب تحویل معاملات آتی نفت آمریکا است را کم کردن داده است.

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

واژه های کلیدی: اعتصاب | افزایش | آمریکا | افزایش قیمت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz